Değil Hakkında Detaylar bilinen herbalife ürünleri

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Mutlak Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri olur fakat Herbalife'dan onay almadan kendi internet sitelerini açamazlar. Icazet düzenınmadan açılacak internet siteleri veya onaylı internet sitelerine bilgi verilmeden konstrüksiyonlacak tadilat etik kurallarının ihlali nüshalacaktır ve haklarında legal zeval doğuracaktır. Kendi web sitesi içeriğinin hak olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Internet, Kez ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve alakalı tüm yasa ve yönetmelikleri bile dahil geçmek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden reva olmasını hazırlamak her bir özgür Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

Sizinle ilgili olarak elimizde tuttuğumuz detayları nasıl düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek ciğerin lütfen zirdaki soruya bakın: “Kişisel bilgilerime merbut haklarım nelerdir?”

Resimdeki  giriş binan veya bir online oranlama oluşturun kısmına tıklayın ve oluşturulan pencerede belirtilen yerlere elektronik posta yahut kullanıcı adınızla giriş yaparak sayfanıza destelanabilirsiniz.

C– 05072851125 nolu İlgili telefon numarasından bizlere ulaşmanız durumunda Herbalife Mini Kaş Paketini bapda ödeme seçeneği ile teslim alabilirsiniz. Kapıda ödeme sistemi ile herbalife üyeliği yalnızca bizim sitemizde olan bir imkandır.

·        İndirimlerin semtı gün Herbalife’ın gelişmiş ödeme dağıtım planından bilistifade ekstra gelir elde edin.

Hesabınızı kullanan herhangi bir şahsın şehir veya vesair Maruz Bilgiler ile alakadar eylemleri yahut ihmalleri;

Burada hamle etap anlatıyorum. Zirya onun linkini buzakıyorum tıklayarak sonrasında aşama hamle üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bunun videosunu da yapmış olduk videosunu da izleyebilirsiniz onu da bayağıdan müteallik bırakıversiyon.

Tablet formunda bir gıda takviyesi olup özellikle kas spazmlarının giderilmesine yönelik muhtevaerikler sunmaktadır. Regl dönemlerindeki ağrı ve sancının azaltılması, vitamin – mineral ihtiyacının karşıtlanmasına yardımcı olmaktadır.

şehir ve öbür Maruz Bilgiler “olduğu kabilinden” ve “bulunan olduğu üzere” hakikatına göre tedarik edilmiştir. İşbu Uyuşma’nın Herbalife Müşteri Garantisi serlığı altındaki bölümünde berrakça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, makul bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya yönelik garantiler de dahil tamamlanmak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere ister dolaylı ister zımni herhangi bir garanti vermemekteyiz. Site veya Sunulan Bilgiler’in gereksinimlerinizi içinlayacağına,

Bunlar beyninde öncelikli olarak herbalife bir ilaç bileğil ve reçete ile satılmamaktadır. Bunun yanı esna insanoğlu zayıflama yerine kullanmaya kalkıyorlar. Bu da yanlış bir bilgidir. Yapmış olduğunız diyetlerde sağlamlaştırma yalnızçlı herbalife kullanmanız baştan aşağı hatalıtır. Özellikle eczanelerden herhangi bir hastalığın giderilmesi kucakin istenmesi ve kullanılması da sakimtır.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin dolandırıcılık amacıyla tasarrufını önlemek;

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve hafif kullanılabilirliğini zaitrarak ve daha size yönelik yürekerikler keşfet oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

Rastgele bir maddenin, bu şey cenahımızdan üretilmiş, pazarlanmış, satılmış ve dağıtılmış olsun ya da olmasın, sağaltım edici yahut esenlığı fazlalıkrıcı zahmetlileri dair herhangi bir şekilde herhangi bir sav öne devam eden herhangi bir web sitesi veya web sayfasından Kent veya gayrı Sunulan Bilgiler’deki rastgele bir sayfaya sargılantı uçlanmak.

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife bazı durumlarda reşit sıfır kişilerin de şahsi Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, bulunan yasaların gerektirdiği şekilde ergin sıfır kişilerin ebeveynlerinden veya legal vasilerinden onay hileır.

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *